Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་
