Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Settings
fr: Paramètres

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Color
fr: Couleur

en: Found
fr: Trouvé

en: characters
fr: caractères

en: Not Found
fr: Non trouvé

en: Saved.
fr: Enregistré.
