Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Color
id: Warna

en: Found
id: Ditemukan

en: characters
id: karakter
