Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Color
lt: Spalva

en: characters
lt: simboliai
