Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Submit
nn: Legg inn

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Color
nn: Farge
