Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Settings
ps: امستنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Color
ps: رنګ
