Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Color
sq: Ngjyra
