Whiteboard (7.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Color
th: สี

en: Saved.
th: บันทึกแล้ว
