Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Submit
ast: Unviar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: characters
ast: caráuteres
