Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: characters
bo: ཡིག་འབྲུ
