Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Color
cy: Lliw
