Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Submit
es: Enviar

en: Cancel
es: Cancelar

en: Settings
es: Configuración

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Found
es: Encontrado

en: characters
es: caracteres
