Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore
