Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Width
de: Breiti

en: Height
de: Höchi

en: characters
de: Buechstabe
