Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Settings
he: הגדרות

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Color
he: צבע

en: characters
he: תוים
