Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Settings
jv: Sétingan

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Color
jv: Kelir

en: characters
jv: karakter
