Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Color
lv: Krāsa

en: characters
lv: simboli
