Whiteboard (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: characters
oc: caractèrs
