Whiteboard (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Settings
af: Verstellings

en: Color
af: Kleur
