Whiteboard (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Settings
bs: Postavke

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Color
bs: Boja
