Whiteboard (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Found
ca: Trobat

en: characters
ca: caràcters
