Whiteboard (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Color
gu: રંગ
