Whiteboard (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Color
hy: Գույն

en: characters
hy: նիշերը
