Whiteboard (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Color
ka: ფერი

en: characters
ka: სიმბოლოები
