Whiteboard (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: characters
ku: هێما
