Whiteboard (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Settings
pt: Configurações

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Color
pt: Cor

en: Found
pt: Encontrado

en: characters
pt: caracteres

en: Not Found
pt: Não encontrado
