Whiteboard (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Settings
ro: Setări

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Color
ro: Culoare

en: Found
ro: Găsite

en: characters
ro: caractere
