Whiteboard (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Settings
sr: Подешавања

en: Color
sr: Боја
