Whiteboard (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Submit
ug: يوللاش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Color
ug: رەڭ

en: Saved.
ug: ساقلاندى.
