Whiteboard (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Settings
et: Seaded

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Color
et: Värv

en: Found
et: Leitud

en: characters
et: tähemärgid
