Whiteboard (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Settings
nl: Instellingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Color
nl: Kleur

en: Found
nl: Gevonden

en: characters
nl: tekens
