Whiteboard (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Color
pl: Kolor

en: Found
pl: Znaleziono

en: characters
pl: znaków

en: Saved.
pl: Zapisano.
