Whiteboard (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Color
ta: நிறம்

en: characters
ta: எழுத்துகள்
