Whiteboard (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Color
ar: اللون

en: Found
ar: عثر عليه

en: characters
ar: الأحرف
