Whiteboard (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Submit
az: Təqdim

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Color
az: Rəng

en: characters
az: personajlar
