Whiteboard (7.x-1.2) - en to fy translation catalogue (5 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Settings
fy: Ynstellings
