Whiteboard (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Settings
gl: Axustes

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Color
gl: Cor

en: characters
gl: caracteres
