Whiteboard (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Submit
kk: Жіберу

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Color
kk: Түс
