Whiteboard (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Color
mn: Өнгө

en: characters
mn: тэмдэгтүүд
