Whiteboard (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Color
eo: Koloro
