Whiteboard (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Settings
hu: Beállítások

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Color
hu: Szín

en: Found
hu: Találat

en: characters
hu: karakterek
