Whiteboard (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Color
uk: Колір

en: Found
uk: Знайдено

en: characters
uk: символів

en: Not Found
uk: Не виявлено

en: Saved.
uk: Збережено.

en: Start Angle
uk: Початковий кут

en: Pen width
uk: Товщина пера

en: Whiteboard
uk: Дошка
