Whiteboard (7.x-1.3) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Submit
de: Absenden

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Color
de: Farbe

en: Found
de: Gefunden

en: characters
de: Zeichen

en: Not Found
de: Nicht gefunden

en: Saved.
de: Gespeichert.
