Whiteboard (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: Settings
it: Impostazioni

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Color
it: Colore

en: Found
it: Trovato

en: characters
it: caratteri
