Whitebull (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: register
pl: rejestracja

en: Help
pl: Pomoc

en: Left sidebar
pl: Lewy pasek boczny

en: Right sidebar
pl: Prawy pasek boczny

en: Footer
pl: Stopka

en: logout
pl: wyloguj

en: here
pl: tutaj

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Content bottom
pl: Pod zawartością

en: Submitted by !username on !datetime.
pl: Wysłano !datetime przez !username

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: published by !username on !datetime
pl: Dodane przez !username dnia !datetime

en: Search region
pl: Region wyszukiwarki
