Whitebull (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: register
vi: đăng ký

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Left sidebar
vi: Dải bên trái

en: Right sidebar
vi: Dải bên phải

en: Footer
vi: Phần chân

en: logout
vi: đăng xuất

en: here
vi: ở đây

en: Bottom middle
vi: Dưới giữa

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: published by !username on !datetime
vi: đăng bởi !username vào !datetime
