Whitebull (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: register
be: зарэгістраваць

en: Help
be: Дапамога

en: Left sidebar
be: Левая стужка

en: Right sidebar
be: Правая стужка

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Highlighted
be: Выдзелены
