Whitebull (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: register
ca: registreu-vos

en: Help
ca: Ajuda

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: home
ca: inici

en: logout
ca: surt

en: here
ca: aquí

en: Submitted by !username on !datetime.
ca: Enviat per !username al !datetime.

en: Highlighted
ca: Destacat

en: published by !username on !datetime
ca: publicat per !username el !datetime
