Whitebull (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Help
el: Βοήθεια

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: here
el: εδώ

en: Submitted by !username on !datetime.
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: published by !username on !datetime
el: Δημοσιεύθηκε από !username στις !datetime
