Whitebull (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: register
gl: rexistrar

en: Help
gl: Axuda

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: here
gl: aquí

en: Highlighted
gl: Resaltado
